Cześć! Nazywam się Bartek Ziomek...

Jestem fotografem ślubnym.

Na co dzień jestem mężem, ojcem i fotografem. Do robienia zdjęć zachęciła mnie kilka lat temu moja starsza siostra. Początki nie należały do łatwych i przyjemnych, zwłaszcza dlatego, że aparat, jaki posiadałem w tamtych czasach, nie był z najwyższej półki i zwyczajnie nadawał się jedynie na imprezy rodzinne z "fleszem na  twarzy". Po jakimś czasie wziąłem udział w wielu szkoleniach i warsztatach, dzięki którym szlifowałem kunszt fotograficzny w głowie, oczach i palcach. W końcu to najważniejsze aspekty potrzebne do wykonania zdjęcia. 

Przez ostatnie lata i po dziesiątkach wykonanych reportaży, w fotografii ślubnej czuje się jak ryba w wodzie. Człowiek uczy się jednak przez cały życie, dlatego na każdy reportaż, mimo przygotowania i pewności siebie, idę z lekkim wahaniem. Fotografia ślubna to głównie praca z ludźmi – w czasie  przygotowań, na ślubie czy w trakcie sesji ślubnej mam do czynienia jedynie z parą młodą, czasami z ich  rodzeństwem i rodzicami. Wesele to już inna bajka, bo to tutaj zaczynają się czary! Każde wesele jest inne, dlatego właśnie uwielbiam ten tryb pracy. Na każdym reportażu poznaję masę ciekawych i wspaniałych osób, z którymi często długo po weselu utrzymuję kontakt. Nie mówię tutaj jedynie o Parze Młodej, ale także o rodzicach, rodzeństwie, kuzynach, ciociach, wujkach, itd.


Ale wróćmy do mnie i przyjrzyjmy się przez moment technicznym kwestiom. Pracuję na profesjonalnych lustrzankach i bezlusterkowcach marki Nikon. Zawsze mam ze sobą moją małą szklarnię, czyli parę przydatnych obiektywów, dzięki którym mogę pracować tak, jak trzeba, o lampach i innych tego typu sprzętach nie wspominając. W pracę wkładam całe swoje zaangażowanie, uśmiech i pomocną dłoń. Na każdym reportażu jestem po prostu sobą.

Praca fotografa to nie tylko robienie zdjęć – prowadzę także kursy i warsztaty kierowane do różnych osób (od podstawowych treści dla początkujących fotografów, po bardziej skomplikowane techniki fotografii dla bardziej zaawansowanych). Chcesz wiedzieć coś więcej na mój temat? Umówmy się na kawę – pogadamy.         

Opinie Par Młodych, którym towarzyszyłem w ich wyjątkowym dniu

Jeśli szukacie dobrego forografa na swój ślub i wesele, który oprócz robienia samych zdjęć włoży w nie swoje serce, wniesie fajną atmosferę i rozbawi waszych gości to jest tutaj! Najlepszy! Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam jak najbardziej! Nasi goście byli oczarowani i pytali o namiary.

Joanna i MACIEJ

Macie już ustaloną datę ślubu? Wybraliście miejsce na wesele? A może chcecie poznać cenę?

ZAPYTAJCIE O TERMIN