Cześć! Nazwywam się Bartek Ziomek...

jestem fotografem ślubnym.

Na co dzień jestem mężem, ojcem i fotografem. Do robienia zdjęć zachęciła mnie parę lat temu moja starsza siostra i tak to się wszystko zaczęło. Początki, chyba jak u każdego, nie należały do łatwych i przyjemnych, zwłaszcza że aparat jaki posiadałem w tamtych czasach nie był z wyższej półki i zwyczajnie nadawał się jedynie na imprezy rodzinne z “fleszem po twarzy”. Po jakimś czasie doszły szkolenia, warsztaty i szlifowanie kunsztu fotograficznego w głowie, oczach i palcach – w końcu to najważniejsze aspekty potrzebne do tego, aby wykonać zdjęcie!Przez ostatnie lata i te wszystkie wykonane reportaże w fotografii ślubnej czuje się jak ryba w wodzie, ale jak to mówią – człowiek uczy się cały życie, dlatego na każdy reportaż mimo przygotowania i pewności siebie, idę z lekkim wahaniem. Fotografia ślubna to głównie praca z ludźmi – na przygotowaniach, ślubie czy sesji ślubnej mam do czynienia jedynie z parą młodą i czasami rodzeństwem i rodzicami. Natomiast wesele to już inna bajka i tutaj zaczynają się czary! Każde wesele jest zupełnie inne, nie ma dwóch identycznych imprez – dlatego właśnie uwielbiam ten tryb pracy. Na każdym reportażu poznaję masę ciekawych i wspaniałych osób, z którymi często długo, długo po weselu utrzymuję kontakt i nie mówię tutaj jedynie o Parze Młodej, ale także o rodzicach, rodzeństwie, kuzynach, ciociach, wujkach, itd.


Ale dobra miało być o mnie… trochę technicznych rzeczy. Pracuję na profesjonalnych lustrzankach i bezlusterkowcach marki Nikon. Zawsze mam ze sobą moją małą szklarnię, czyli parę przydatnych obiektywów, dzięki którym mogę pracować tak, jak trzeba. O lampach i innych tego typu rzeczach nie muszę wspominać. W pracę wkładam całe swoje zaangażowanie, uśmiech i pomocną dłoń. Na każdym reportażu jestem po prostu sobą.

Praca fotografa to nie tylko robienie zdjęć – prowadzę także kursy i warsztaty kierowane do różnych osób (od początkujących fotografów, po zaawansowane techniki fotografii).Chcesz wiedzieć coś więcej na mój temat? Umówmy się na kawę – pogadamy.         

Opinie Par Młodych, którym towarzyszyłem w ich wyjątkowym dniu

Jeśli szukacie dobrego forografa na swój ślub i wesele, który oprócz robienia samych zdjęć włoży w nie swoje serce, wniesie fajną atmosferę i rozbawi waszych gości to jest tutaj! Najlepszy! Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam jak najbardziej! Nasi goście byli oczarowani i pytali o namiary.

Joanna i MACIEJ

Macie już ustaloną datę ślubu? Wybrane miejsce na wesle? Chcecie poznać cenę mojej oferty?

ZAPYTAJCIE O TERMIN