Szukacie fotografa na swój ślub?

Z przyjemnością stanę na wysokości zadania!

Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne i weselne zostają już z Wami na całe życie! Dlatego wychodzę Wam na przeciw i chętnie pomogę w stworzeniu historii z jednego z najważniejszych dla was dni.

Myślicie, że każdy reportaż ślubny jest taki sam? Do każdej pary podchodzę w indywidualny sposób – nie ma w końcu dwóch identycznych ślubów, dlatego wyczucie czasu i zdjęcia wykonane w odpowiednim momencie odzwierciedlą wszystko co podczas tego jednego dnia jest najważniejsze. W fotografiach staram się zatrzymywać emocje, reakcje, dobrą zabawę no i oczywiście Was! Chcecie bym towarzyszył Wam w tym jedynym dniu? Sprawdźcie co dla Was przygotowałem.

Zatrzymajmy razem najlepsze chwile!

W końcu zostają z Wami na całe życie...

Oferta fotografii ślubnej 2021 / 2022

Będę Wam towarzyszył od przygotowań u Pana Młodego i Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię ślubu, aż do końca oczepin podczas wesela. Jeżeli pozwoli na to czas, pogoda i okoliczne tereny zrobimy wspólnie krótką sesję w dniu ślubu. Natomiast na normalną plenerową sesję poślubną umawiamy się w dogodnym dla Was terminie.

Otrzymacie ode mnie :

około 800-900 
obrobionych zdjęć

Personalizowany pendrive 
zabezpieczony przez sformatowaniem

Fotoalbum 
w formacie 30x30cm w twardej skórzanej oprawie

Galeria www 
zabezpieczona hasłem

Czas oczekiwania na zdjęcia? Maksymalnie do 3 miesięcy od dnia ślubu (średnio jest to około 1 miesiąca). Możliwe ujęcia z drona, jeżeli tylko pogoda nam będzie sprzyjać. Do 70km od Rzeszowa dojazd gratis.

ZAPYTAJ O CENĘ

Ponadto

proponuję wam także...

Plenerowa sesja ślubna

Proponuję Wam plenerową sesję ślubną – kieruję to głównie do par, które miały małe przyjęcie weselne, a chcą mieć piękną pamiątkę.


Sesja trwa około 3-4 godziny
Otrzymujecie około 30-50 obrobionych zdjęć
Jedziemy w Wasze upatrzone miejsce, lub ja Wam proponuję ciekawą miejscówkę
Możliwość wykorzystania napisów świetlnych do zdjęć
W cenie dojazd do 50km od Rzeszowa

ZAPYTAJ O CENĘ

Dotkijmy emocji!

Wasze zdjecia w pięknych oprawach