Szukacie fotografa na swój ślub?

Z przyjemnością podejmę się tego wyzwania!

Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne i weselne zostają z Wami na całe życie, dlatego wychodzę Wam naprzeciw i chętnie pomogę w stworzeniu historii z jednego z najważniejszych dla Was dni.

Myślicie, że każdy reportaż ślubny jest taki sam? Do każdej pary podchodzę w indywidualny sposób – nie ma w końcu dwóch identycznych ślubów, dlatego wyczucie czasu i zdjęcia wykonane w odpowiednim momencie odzwierciedlą wszystko, co podczas tego jednego dnia jest najważniejsze. W fotografiach staram się zatrzymać emocje, reakcje, dobrą zabawę i oczywiście Wasz uśmiech! Chcecie,  bym towarzyszył Wam w tym jedynym dniu? Sprawdźcie, co dla Was przygotowałem.

Zatrzymajmy razem najlepsze chwile!

W końcu zostają z Wami na całe życie...

Oferta fotografii ślubnej 2021/2022

Będę Wam towarzyszył od przygotowań u Pana Młodego i Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo rodziców, ceremonię ślubu, aż do końca oczepin podczas wesela. Jeżeli pozwoli na to czas, pogoda i okoliczne tereny, zrobimy wspólnie krótką sesję w dniu ślubu. Natomiast na pełną plenerową sesję ślubną umawiamy się w dogodnym dla Was terminie.

Otrzymacie ode mnie :

około 800-900 
obrobionych zdjęć

Personalizowany pen drive 
zabezpieczony przed sformatowaniem

Fotoalbum 
w formacie 30x30 cm w twardej skórzanej oprawie

Galeria www 
zabezpieczona hasłem

Czas oczekiwania na zdjęcia? Maksymalnie 3 miesiące od dnia ślubu (średnio jest to około 1 miesiąc). Możliwe są ujęcia z drona, jeżeli tylko pogoda nam będzie sprzyjać. Do 70 km od Rzeszowa dojazd gratis.

ZAPYTAJ O CENĘ

Ponadto

proponuję wam także...

Plenerowa sesja ślubna

Proponuję Wam plenerową sesję ślubną. Tę ofertę kieruję głównie do par, które miały małe przyjęcie weselne, a chcą mieć piękną pamiątkę.


Sesja trwa około 3-4 godzin.
Otrzymujecie około 30-50 obrobionych zdjęć
Jedziemy w Wasze wymarzone miejsca lub ustalamy, która z moich propozycji pasuje Wam najbardziej.
Mam możliwość wykorzystania napisów świetlnych do zdjęć.
W cenie dojazd do 50 km od Rzeszowa.

ZAPYTAJ O CENĘ

Dotknijmy emocji!

Wasze zdjęcia w pięknych oprawach