Warsztaty fotografii ślubnej Rzeszów / kreowanie światłem / zbuduj swoje portfolio - edycja jesień 2022

Warsztaty kierowane są do fotografów (o różnym stopniu zaawansowania), którzy chcą zaistnieć na rynku fotografii ślubnej oraz zbudować swoje niepowtarzalne portfolio. Sporo teorii oraz masa praktyki – to krótki opis tego, co Was czeka podczas moich warsztatów.

2 dni warsztatowe po 8 godzin intensywnej pracy, zabawy i humoru. Co Wam to da? Poprawicie swój warsztat fotografa ślubnego, zbudujecie ciekawe portfolio: w planach dwa plany zdjęciowe: sala weselna + plener. Dowiecie się także, jak rozmawiać i jak podchodzić do Pary Młodej, a wspomnimy także o marketingu własnej marki. Ponadto czeka na Was workflow, obróbka zdjęć, wzory umów oraz spora liczba rabatów i gratisów dla uczestników.

Sporo praktycznej wiedzy podczas pracy z dwiema prawdziwymi Parami Młodymi – nie z modelami. Ponadto sprawdzone i ciekawe triki oraz wskazówki przy kreowaniu światłem zarówno tym zastanym, jak i błyskowym podczas wesela i sesji ślubnej!

Będzie dużo wiedzy do przyswojenia, ale gwarantuję też sporą dawkę humoru – nie należę do ludzi z gatunku ponuraków 🙂

Ilość miejsc ograniczona. Dlaczego? Wolę pracę w małych grupach, żeby z każdym z uczestników szczegółowo omówić jego pracę oraz wykonane zdjęcia.

Indywidualne konsultacje oraz wsparcie online po zakończonych warsztatach.
 

Ufff….

Co? Gdzie? Jak? Kiedy? Za ile?

Kiedy: 19-20 listopada 2022 (sobota, niedziela)

Gdzie? Karczma u Jana, Rzeszów/Zaczernie | Szklarnia pod błękitnym niebem Rzeszów

Czas trwania: 2 dni, po 8 godzin (16 godzin warsztatów)

Co z tego mam? Ogrom wiedzy, którą podzielę się z Tobą, a która przyda Ci się w pracy fotografa ślubnego. Rozbudujesz swoje portfolio o nowe, ciekawe i kreatywne zdjęcia z prawdziwą Parą Młodą. Otrzymasz rabaty na kwotę niemal równą wartości warsztatów oraz certyfikat ich ukończenia egzekwowany m.in. w Urzędach Pracy przy dofinansowaniach.

Cena:  800 zł – w cenę warsztatów wliczona jest przerwa kawowa, lunch i materiały dydaktyczne (przy rezerwacji miejsca zadatek płatny 200 zł)

Agenda warsztatów

Co ten ZIOMEK, czyli poznaj mnie!

Połączenie klasycznej fotografii z nutką niecodziennego podejścia do swojej pracy. Przez ostatnie lata i po dziesiątkach wykonanych reportaży, w fotografii ślubnej czuje się jak ryba w wodzie. Założyciel i współwłaściciel firmy 2B4U Studio oraz marki własnej Bartek Ziomek Fotografia, która od paru lat prężnie działa na rynku fotografii ślubnej w całej Polsce.

Zdobywca kilku wyróżnień w dziedzinie fotografii ślubnej i portretowej na cenionych portalach MyWed.com oraz ProWedAward. Prowadzi szkolenia i zajęcia dla początkujących fotografów oraz z fotografii portretowej.

Do zdjęć podchodzi z sercem, głową i mnóstwem pomysłów, co często daje niecodzienne efekty. W swoich reportażach często wykorzystuje różne efekty oraz rodzaje oświetlenia.

Zdobywca wyróżnienia „Photo of the Year 2021” oraz kilku mniejszych w światowym plebiscycie ProWedAward. Laureat edycji 2021 światowego konkursu 35 Awards w kategorii “Love Story”, w którym kapituła konkursu zaliczyła jego prace do grupy 15% najlepszych w 2021 roku.

Partnerzy wydarzenia

Zapisy na warsztaty

    FORMULARZ REJESTRACJI

    Wypełnij poniższy formularz i zgłoś rezerwację miejsca. W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.